black ops

Wojskowe wiatrówki Black Ops by BO Manufacture

Black Ops to nowa marka wiatrówek z bardzo szeroką gamą produktów. Francuski producent wiatrówek i broni palnej 22 LR. Broń Black Ops jest projektowana we Francji oraz produkowana zgodnie z rygorystycznymi specyfikacjami. Ten producent znany jest przede wszystkim z bestsellera w naszym sklepie Black Ops Sniper. Ta wiatrówka do złudzenia przypomina karabin snajperski, a to ze względu na design, konkretną konstrukcję oraz dołączone akcesoria, takie jak luneta optyczna oraz składany metalowy dwójnóg montowany na boczne szyny R.I.S. To właśnie dzięki takim świetnym wiatrówkom marka Black Ops sprzedaje się na całym świecie. Wiatrówki Black Ops na pewno mają wojskową duszę.

Sprawdzone wiatrówki Black Ops

W naszym sklepie oferujemy wyłącznie wiatrówki marki Black Ops. Każdy wprowadzany przez nas model musi cieszyć się dużą aprobatą klientów oraz spełniać nasze rygorystyczne wymogi. W efekcie tego nasi klienci otrzymują produkty sprawdzone i niezawodne. Można przyjąć, że oferowane przez nas wiatrówki to sprzęt dla profesjonalistów i wymagających strzelców. Karabinki z naszej dystrybucji to wiatrówki bez pozwoleń, czyli dostosowane do norm prawnych w taki sposób, aby mógł je kupić każdy dorosły. Jednak strzelają one śrucinami z maksymalną, dozwoloną energią, żeby kupić wiatrówkę bez zezwoleń.

Dystrybutor wiatrówek w hurcie i detalu

Jesteśmy oficjalnym i jedynym dystrybutorem wiatrówek Black Ops w Polsce i oferujemy Państwu wszystkie widoczne produkty tej francuskiej marki. Wiatrówki sprężynowe zarówno długie jak i krótkie. Bez względu na płeć i wzrost, każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie. Wiatrówki dla dorosłych i dla dzieci. Mamy pistolety zasilane sprężyną, jednostrzałowe oraz konwertowane na karabinek (z doczepianą kolbą). Karabiny snajperskie w zestawach z lunetą i tłumikiem to wiatrówki dla fanów wojska.