Współpraca

 1. Platforma b2b jest to miejsce do wygodnego składania zamówień hurtowych przez internet praktycznie o każdej porze dnia.
 2. Z platformy mogą korzystać jedynie firmy, które przeszły proces weryfikacji oraz otrzymały indywidualny login i hasło.
 3. Złożone zamówienie przesyłane jest do działu hurtowego, który weryfikuje zamówienie i dopiero otrzymanie potwierdzenia oznacza poprawne złożenie zamówienia.
 4. Firma Saxo Group zastrzega sobie możliwość dokonywania zmian w zamówieniach oraz możliwość zmiany ilości towaru w zamówieniu na etapie pakowania w dziale wysyłkowym z przyczyn niezależnych, na które nie ma wpływu. O zaistnieniu takiego faktu klient zostanie powiadomiony.
 5. Do każdego zamówienia razem z towarem pakowana jest dowód zakupu, karty gwarancyjne oraz instrukcje obsługi do produktów. W przypadku zakupu dla sklepu dowodem zakupu jest faktura vat. W sytuacji dropshippingu – klient otrzymuje paragon, a firma fakturę vat.
 6. Złożone zamówienia realizowane są według kolejności ich złożenia w ciągu 24 godzin. Aby otrzymać przesyłkę dnia następnego należy złożyć zamówienie przed godziną 12.00. Staramy się realizować zamówienia jak najszybciej i w wyjątkowych sytuacjach może to wydłużyć. O takim fakcie klient zostanie poinformowany.
 7. Wysyłane przesyłki są ubezpieczone i starannie zapakowane. Dostarcza je firma InPost, a koszt takiej przesyłki to 15 zł brutto. Ze względu na gabaryty i specyfiki opakowań zbiorczych firma zastrzega sposób spakowania danego towaru w większą ilość kartonów, przede wszystkim z powodów obawy o towar i jego uszkodzenie w czasie transportu.
 8. Zamówienie składane za pośrednictwem platformy b2b powinny być przemyślane i składane według indywidualnych potrzeb klienta. Po przyjęciu zamówienia do realizacji nie ma możliwości jego modyfikowania. Nie łączymy kilku zamówień w jedno jeśli między nimi minęło więcej niż 30 minut.
 9. Prosimy o podanie adresu dostawy i adresu rozliczeniowego. W innym przypadku zamówienie zostanie wysłane na adres z faktury.
 10. Firma Saxo Group zastrzega sobie możliwość wycofania niektórych produktów ze sprzedaży. Jednocześnie gwarantuje pełną ofertę marki Norica i na życzenie klienta może zamówić od producenta to czego nie ma aktualnie na stanie.
 11. Ceny produktów przedstawione na platformie są cenami brutto, wyrażone są w polskich złotych i zawierają podatek VAT.
 12. Zamówienia składane na platformie hurtowej nie mogą być złożone na kwotę niższą niż 300 zł brutto.
 13. Towar zamówiony i do którego została wystawiona faktura VAT nie podlega zwrotowi, chyba że wcześniej podczas składania zamówienia strony ustaliły indywidualne warunki. Towar zwracany powinien zostać dostarczony do firmy w stanie idealnym, opakowanie nie może nosić oznak zniszczenia a towar użytkowania. Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem, nie zwracamy w takim przypadkach także kosztów transportu.
 14. Towar wysyłany do serwisu dostarczają Państwo na własny koszt, chyba że wcześniejsze uzgodnienia w związku z uszkodzeniem fabrycznym produktu lub niezgodnością zamawianego towaru z dostarczonym zostaną przedstawione i zatwierdzone przez osobę z działu hurtowego.
 15. Firma Saxo Group zastrzega sobie możliwość zmiany regulaminu, zasad współpracy i przyznawania rabatów oraz cen bez podawania przyczyn.