O nas

Początki działalności firmy Saxo sięgają początków lat dziewięćdziesiątych XX wieku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom ludzi w Polsce, która akurat przechodziła transformację i otwierała się na zachód od samego początku firma skupiała się na handlu zagranicznymi i luksusowymi markami. Firma stawiając na te zaufane i prestiżowe marki odniosła ogromny sukces i z jednego sklepu przekształciła się w sieć salonów. Dostęp do światowych marek i najlepszych produktów przyczynił się do dynamicznej ekspansji firmy na lokalnym rynku jednak ambitni właściciele nie poprzestali na sklepach stacjonarnych i przedstawili swoim klientom najnowocześniejszy jak na tamte czasy sklep internetowy. Witryna i ruch na stronie przekroczył oczekiwania wszystkich pracujących w firmie, ale to nic dziwnego kiedy stawia się na nowoczesność. Sklepy firmowe nadal wyznaczają trendy i daleko w tyle zostawiają konkurencję ze względu na jakość obsługi i jakość produktów. Coraz większa ilość klientów przyczyniła się do uruchomienia kolejnego sklepu internetowego.

Firma Saxo idąc za postawionymi sobie priorytetami postanowiła w roku 2015 otworzyć kolejny sklep tym razem z militariami, wiatrówkami i szeroko pojętym outdoorem. Fani takich produktów znajdują tutaj tylko najlepsze marki, które są znane na całym swiecie. Oferowany przez nas sprzęt militarny pochodzi od sprawdzonych dostawców. Nasz sklep z bronią posiada asortyment uznanych marek.

Długoletnie doświadczenie w handlu detalicznym oraz sieć kontaktów z najlepszymi dostawcami pozwala firmie realnie ocenić jakość produktu i wprowadzać kolejne nowe marki na swoje półki. Tym samym w roku 2018 firma Saxo zaprezentowała swoim klientom pierwsze wiatrówki marki Norica, a w roku 2019 stała się oficjalnym autoryzowanym dystrybutorem i serwisem Norica w Polsce.

Jako dystrybutor tej marki oferujemy pełną gamę wiatrówek tego hiszpańskiego producenta. Możemy zaproponować każdy model przystosowany do prawa obowiązującego na terenie Polski. Wszystkie wiatrówki sprzedawane przez nas nie przekraczają 17J i nie wymagają pozwoleń na ich użytkowanie.

Adres firmy:
Saxo Group sp. z o.o. sp. k.
ul. Pszczyńska 202A
44-100 Gliwice

Adres salonu firmowego:
ul. Pszczyńska 202A
44-122 Gliwice
pn-pią 9:00-17:00   sob 9:00-14:00