śrut

Dobry i celny śrut do wiatrówki

Śrut ołowiany marki Norica to cieszące się dobrą opinią śruciny ołowiane produkowane w niemieckich fabrykach. Produkty z linii Premium to wysokiej klasy pociski, z którymi może konkurować wyłącznie czeski śrut do wiatrówki. Jednak marka, którą oferujemy, nie skupia się tylko na profesjonalistach. Każdy kto zaczyna przygodę ze strzelectwem jest w stanie wybrać coś z bardziej budżetowej półki. Podsumowując im droższy śrut, tym lepszy, natomiast nawet opakowanie Norica Match 4,5mm będzie lepszym wyborem niż tani śrut z bazaru. Należy dodać, że oferowane przez nas wyroby można stosować w wiatrówkach każdej marki, nie tylko Norica.

Rodzaje śrutów do wiatrówki

Wspomnieliśmy o podziale ze względu na cenę. Jednak najbardziej charakterystycznym podziałem jest ten ze względu na materiał wykonania. Proponujemy Państwu stalowe kulki oraz ołowiany śrut typu diabolo. Te drugie można podzielić na zwykłe oraz śrut miedziowany, którego przykładem może być Norica Devast 4,5mm. Swoją drogą jest on naszym totalnym bestsellerem. Rodzaje śrutu do wiatrówki to także podział ze względu na kaliber. W naszym kraju najbardziej popularnym jest ten w kalibrze 4,5mm. Charakteryzuje się on mniejszą wagą, dużym zasięgiem, ale jest bardziej podatny na warunki atmosferyczne. Drugi co do popularności jest śrut do wiatrówki 5,5mm. Największy kaliber, który oferujemy to ten w rozmiarze 6,35 mm.

Jaki wybrać śrut? Ołowiany czy stalowy?

Jeżeli zastanawiasz się, czy prowadzimy ranking śrutów do wiatrówki, to odpowiedź brzmi — nie. Możesz natomiast sugerować się opiniami użytkowników przy produktach. Jeżeli zastanawiasz się, jaki wybrać śrut do wiatrówki na lisa to nie znajdziesz u nas odpowiedzi, ponieważ w Polsce strzelanie do zwierząt jest zabronione. Co innego jeżeli nie wiesz, jaki wybrać śrut do wiatrówki 5,5mm? A może nie wiesz, czy kupić ołowiany płaski, czy śrut ostry i szpiczasty. Jeżeli masz dylemat, jaki zamówić śrut do pistoletu CO2, to skontaktuj się z nami. Na te i inne pytania z chęcią odpowiedzą nasi konsultanci, a dane kontaktowe znajdziesz w zakładce Kontakt.