Seo - strona główna

Wiatrówki Norica to szeroki zakres karabinków pneumatycznych wyprodukowanych w Hiszpanii. Począwszy od wiatrówek dla dzieci, czyli Shooter, 56 lub Thor. Dla młodzieży i kobiet, czyli użytkowników, którzy mają trochę więcej siły polecane są takie modele jak Verteks, Spider GRS. Dla wymagających Norica proponuje stylową wiatrówkę Marvic 2.0 lub Dream Hunter. Wiatrówki Norica to także ciekawe stylizacje – nie tylko kolby z drewna bukowego czy polimeru, to także łoża w ciekawych i niespotykanych kolorach jak, np. Thor GRS w kolorze niebieskim lub Thor GRS Supreme gdzie kolba jest z drewna bukowego barwionego na zielono. Norica stosuje też ciekawe kamuflaże m. in. bardzo dobrze znany amerykański UCP lub RealTree Camo. Phantom GRS charakteryzuje się barwieniem kolby na czarno i naniesionymi czaszkami co pokazuje, że Norica jest odważna. Przy nowoczesnych liniach łoża warto wspomnieć o modelu Dead Eye GRS, który jest doskonałym rozwiązaniem dla fanów nowoczesnej broni, gdyż designem przypomina wojskowy karabin wyborowy.

Dla kogo są wiatrówki Norica?

Bez dwóch zdań wiatrówki Norica mają dobre opinie i są to produkty dla wszystkich. Zarówno początkujących, jak i również zaawansowanych, dla młodych i starszych, dla fanów klasyki i nowoczesności. Jednak Norica to też szereg nowoczesnych i autorskich rozwiązań, chronionych patentami od lat. Systemy takie jak sprężyna gazowa GRS czy tłumik SilentShot pozwalają na osiągnięcie bardzo dużej celności i prędkości początkowych. Natomiast metalowe zamki czy światłowodowe przyrządy celownicze stały się standardami wprowadzonymi na stałe i zapewniają mnóstwo dobrej zabawy przez wiele lat.

Wiatrówki Norica w naszym sklepie

Jako autoryzowany dystrybutor wiatrówek Norica oferujemy produkty przystosowane tak, aby ich energia kinetyczna nie przekraczała 17 dżuli, a co za tym idzie, można je nabyć bez pozwoleń oraz rejestracji broni. Każda sztuka jest wyprodukowana specjalnie na nasze zamówienie i dostarczona bezpośrednio z zakładu produkcyjnego. Wiatrówki sprężynowe oraz pistolety na CO2, dostępne są w naszym magazynie i nie trzeba czekać tygodniami na wysyłkę. Zamówienia realizujemy w ciągu 24 godzin od jego złożenia. Wszystkich chętnych zapraszamy do naszego stacjonarnego sklepu z wiatrówkami, gdzie można zobaczyć każdy produkt przed jego zakupem.

Śrut, lunety i akcesoria do wiatrówek

Proponujemy nie tylko wiatrówki, ale i szereg akcesoriów niezbędnych do strzelania. W zakładce ze śrutami można znaleźć tani śrut ołowiany o różnych kształtach i kalibrach. Można zamówić płaski śrut Match lub szpiczasty Pointed 4,5mm i wiemy, że jest dobry do wiatrówek Norica i innych producentów. Niespotykanym jak dotąd rozwiązaniem są śruty ołowiane, pokryte miedzią, np. Devast. Dla fanów pistoletów mamy stalowe kulki 4,46mm pakowane po 1500 szt.

Dobra luneta do wiatrówki musi wytrzymać jej odrzut, nie może przesuwać się i rozregulować po strzale. Takie właśnie są lunety celownicze hiszpańskiego producenta. Przystosowane do dużej energii kinetycznej, tak więc sprawdzą się na każdym z naszych karabinków. Aby bezpiecznie przenosić wiatrówki dostarczamy pokrowce na karabiny i walizki na pistolety.