Kod EAN: 817573010080

wiatrówka Black Ops Sniper 4,5 mm + luneta 4x32

wysyłka do 24 godzin
949,00 
Udostępnij

wiatrówka Black Ops Sniper 4,5 mm + luneta 4x32

Black Ops Sniper (B1008) to jedyna taka wiatrówka. Karabin pneumatyczny stylizowany na wojskowy karabin snajperski. Sam design, wykonanie oraz akcesoria wskazują, że jest to wiatrówka niebanalna. Aby jak najbardziej przypominać karabin snajperski producent dołączył lunetę celowniczą 4x32, specjalny dwójnóg, oraz tłumik dźwięku. Polimerowe, oburęczne łoże jest lżejsze niż w modelach wykonanych z drewna jednak sam szkielet posiada wiele elementów metalowych. Takie rozwiązanie automatycznie zwiększa żywotność produktu. Baka policzkowa jest gumowa oraz regulowana aby zwiększyć wygodę podczas namierzania celu. Kolba, zakończona jest gumowaną stopką dodatkowo ułatwia trzymanie odpowiedniej postawy podczas celowania jednak w związku z wagą karabinka (całość to aż 4,8 kg) zalecane jest używać bipoda. Tak więc można karabinek przystosować praktycznie do każdego strzelca. Dodatkowo absorbuje sporo odrzutu, który jest dosyć mocny.

Za celność strzału w tej wiatrówce odpowiada gwintowana lufa o długości 455 mm. Sama lufa to nie wszystko, bo wysokiej jakości luneta 4x32 z montażem zapewnia bezproblemowe namierzanie celu. Lufa zakończona jest zamontowanym na stałe aluminiowym tłumikiem, który ma za zadanie eliminować charakterystyczny świst podczas wystrzału. Jest to miejsce, gdzie należy chwycić podczas przełamania lufy po to, aby przeładowanie absorbowało mniej siły. Na stalowym grzbiecie producent umieścił szynę montażową w standardzie 22 mm, przez co można tam umieścić prawie każdą lunetę celowniczą.

Witarówka Black OPS Sniper miota śrutem ołowianym kalibru 4,5 mm typu diabolo z prędkością do 250 m/s przez co pocisk posiada energię ok. 16 J i dzięki temu można strzelać z niej na duże dystanse. Pojedynczy pocisk wylatuje z taką prędkością dzięki trwałej sprężynie, którą naciąga się poprzez klasyczne przełamanie lufy. Aby zwiększyć doznania snajperskie w zestawie załączony jest dwudzielny bipod na boczne szyny akcesoryjne 22mm. Można na nich zamieścić inne akcesoria takie jak latarka taktyczna lub celownik laserowy.

Cechy produktu:

 • Odporne na wstrząsy i oburęczne łoże z włókien polimerowych
 • Regulowana, gumowa baka policzkowa
 • Karbowanie w chwycie pistoletowym
 • Automatyczny system bezpieczeństwa 
 • Luneta 4x32 do celowania
 • Zmniejszony wysiłek przy łamaniu
 • 22 mm. szyny montażowa i akcesoryjne

Sklep NORICA.PL jest OFICJALNYM DYSTRYBUTOREM marki Black Ops w Polsce i wiatrówka jest dostosowana do norm prawnych w Polsce, a jej energia to mniej niż 17 J i może być kupiona bez pozwolenia na broń.

zezwolenie nie jest wymagane
grupa użytkowników zaawansowani
gwarancja (m-cy) 12
kaliber (mm) 4,5
prędkość (m/s) 250
energia pocisku (J) 16
rodzaj śrutu diabolo
rodzaj lufy gwintowana
długość lufy (mm) 455
długość całkowita (mm) 1155
rodzaj zasilania sprężyna stalowa
rodzaj naciągu sprężyny klasyczny / łamana lufa
przyrządy celownicze luneta
szyna montażowa (mm) 22
szyna akcesoryjna (mm) 22
materiał wykonania łoża polimer
kolor wykończenia czarny
bezpiecznik automatyczny
system spustowy stały
celność precyzyjna
zasięg celnego strzału (m) 50
tryb strzelania jednostrzałowy
odrzut mocny
rodzaj kolby z baką regulowaną
w zestawie dwójnóg, klucz imbusowy, luneta, montaż, tłumik

PRAWO DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

 1. Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

 2. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia

 3. (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną na adres sklep@norica.pl). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy (pobierz wzór), co znacznie przyśpieszy cały proces.

 4. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

 5. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie. W każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

 6. Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

 7. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

 8. Proszę odesłać rzecz niezwłocznie na adres: Saxo Group sp. z o.o. sp. k., ul. Pszczyńska 202A, 44-100 Gliwice, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

 9. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

 10. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

 11. Prosimy także o przesłanie wraz z towarem dowodu zakupu (faktura lub paragon), co usprawni procedurę zwrotu.


REKLAMACJE ZWIĄZANE Z ZAMÓWIENIAMI

 1. Sklep jako sprzedawca odpowiada wobec Klienta będącego konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego, z tytułu rękojmi za wady w zakresie określonym w Kodeksie Cywilnym, w szczególności w art. 556 oraz art. 556[1]-556[3] Kodeksu Cywilnego.

 2. Reklamacje, wynikające z naruszenia praw Klienta gwarantowanych prawnie lub na podstawie niniejszego Regulaminu należy kierować na adres sklep@norica.pl.

 3. Sklep zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona.

 4. Sklep nie jest producentem towarów. Producent ponosi odpowiedzialność z tytułu gwarancji sprzedanego Towaru na warunkach oraz przez okres wskazany w karcie gwarancyjnej. Jeśli dokument gwarancyjny przewiduje taką możliwość, Klient może zgłaszać swoje roszczenia w ramach gwarancji bezpośrednio w autoryzowanym serwisie, którego adres znajduje się w karcie gwarancyjnej.

 5. Prezentowane produkty to wyselekcjonowany sprzęt sprawdzonych producentów, którzy je starannie projektują i produkują. Towar jest testowany na różne sposoby. Producent gwarantuje skuteczne działanie i niezawodność w swojej klasie lub zgodnie z uzyskanymi certyfikatami. Jednak jeśli produkt będzie źle dopasowany nie wyklucza możliwości uszkodzeń ciała. Przed użyciem konieczne jest dopasowanie produktu do sytuacji i indywidualnych predyspozycji posiadacza. Właściwości ochronne i konstrukcyjne mogą ulec zmianie poprzez niewłaściwe użytkowanie lub złą konserwację produktu. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za uszczerbki zdrowia wynikające ze złego dopasowania i użytkowania produktu.

 6. Prosimy o zwracanie produktów na adres: Saxo Group sp. z o.o. sp. k.,  ul. Pszczyńska 202A, 44-100 Gliwice, można skorzystać z formularza (pobierz wzór).


REKLAMACJE ZWIĄZANE ZE ŚWIADCZENIEM USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ

 1. Sklep podejmuje działania w celu zapewnienia w pełni poprawnego działania Sklepu, w takim zakresie, jaki wynika z aktualnej wiedzy technicznej i zobowiązuje się usunąć w rozsądnym terminie wszelkie nieprawidłowości zgłoszone przez Klientów.

 2. Klient zobowiązany jest niezwłocznie powiadomić Sklep o wszelkich nieprawidłowościach lub przerwach w funkcjonowaniu serwisu Sklepu Internetowego.

 3. Nieprawidłowości związane z funkcjonowaniem Sklepu Klient może zgłaszać pisemnie na adres: Saxo Group sp. z o.o. sp. k., ul. Pszczyńska 202A, 44-100 Gliwice, mailowo pod adresem sklep@norica.pl lub przy użyciu formularza kontaktowego.

 4. W reklamacji Klient powinien podać swoje imię i nazwisko, adres do korespondencji, rodzaj i datę wystąpienia nieprawidłowości związanej z funkcjonowaniem Sklepu.

 5. Sklep zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona.

Realizacja i wysyłka zamówień odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS. Każda przesyłka jest ubezpieczona.

Koszty dostawy:

 • odbiór osobisty w salonie firmowym: 0 pln
 • paczkomat InPost: 12 pln
 • kurier GLS: 15 pln
 • kurier GLS pobranie: 25 pln
 • wysyłka zagraniczna jest NIEMOŻLIWA

 

Aż 95% przesyłek w obszarze Polski trafia do klientów następnego dnia po przekazaniu zamówienia kurierowi. Ze względów na satysfakcję naszych klientów nie wysyłamy przesyłek Pocztą Polską.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a: Mocna wiatrówka
Charakteryzuje się energią zaledwie 17J, co czyni ją najmocniejszym karabinkiem pneumatycznym na rynku bez pozwoleń. Sam projekt, wykonanie i akcesoria wskazują, że jest to karabinek pneumatyczny wysokiej jakości. Aby jak najbardziej przypominał karabin snajperski, producent dołączył do niego lunetę celowniczą 4x32, specjalny dwójnóg oraz tłumik dźwięku. Polimerowe łoże jest lżejsze niż w modelach wykonanych z drewna, jednak sam szkielet posiada wiele metalowych elementów.
napisał/a: Mocna wiatrówka
Na początku nie wierzyłem, ale muszę przyznać, że ten karabin robi wrażenie. Jest ciężki, przez co stabilnie stoi na dwójnogu, ale nie jest odpowiednia dla dziecka. A sam strzał to też magia! Śrut pruje jak szalony do celu. Jak ktoś chce postrzelać dla zabawy to lepszej nie znajdzie.
Pokazuje 1-2 z 2 opinii
Produkty powiązane

Oceny i recenzje produktu mogą być dodane wyłącznie przez osoby zalogowane. 

Po moderacji publikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie. Odrzucamy wyłącznie te, które wprowadzają w błąd, np. kilka negatywnych opinii jednego produktu dodane przez tego samego użytkownika, zawierają treści reklamowe, zostały napisane za wynagrodzenie, zawierają linki do zewnętrznych stron internetowych; naruszają dobra osobiste lub zasady współżycia społecznego, są obraźliwe lub wzywają do stosowania przemocy, lub nienawiści, zawierają dane osobowe lub inne dane poufne, nie dotyczą produktu. Komentarze dodane przed 01.01.2023 nie podlegały moderacji. Ocena podawana w gwiazdkach (0-5) jest średnią wszystkich ocen.