norica

Norica to mocna i niezawodna wiatrówka sprężynowa

Norica i jej wiatrówki to synonim jakości i stylu. Potwierdza to jej długa pozycja na rynku. Tylko najlepsze firmy są w stanie pochwalić się, że świętują swoje 100-lecie istnienia. Marka Norica może się właśnie tym szczycić, bo w 2017 taką rocznicę obchodziła. Norica została założona w 1917 roku w mieście hiszpańskim Eibar — jest to zagłębie przemysłu zbrojeniowego w tym kraju — jako producent broni pneumatycznej. Od samego początku wiatrówki Norica to pionierzy wśród producentów wiatrówek. Te produkty charakteryzują się stylem oraz elegancją, a także rozwiązaniami, które mają nie tylko ułatwić korzystanie z karabinków, ale również zwiększają celność i bezawaryjność. Przez te 100 lat marka Norica zdobyła uznanie na całym świecie wśród zawodowców jak i amatorów strzelectwa. W swoim dorobku firma ta ma wiele prestiżowych nagród w kategorii producentów wiatrówek — firma Norica ma w swoim dorobku wiele patentów. Właśnie przez niezmienność jakości i polityki firmy wiatrówki Norica ciągle istnieją na półkach sklepowych najlepszych dostawców. Wysoka jakość i wydajność towarzyszą firmie Norica z pokolenia na pokolenie.

Norica to sprawdzone wiatrówki

Wiatrówki Norica to szeroki zakres karabinków pneumatycznych dla dorosłych i dzieci  wyprodukowanych od początku do końca w Hiszpanii. Zaczynając od karabinków dla dzieci, czyli Shooter, 56 lub Thor produkcja przykłada się tak samo starannie, aby zadowolić każdego strzelca. Dla młodzieży i kobiet, czyli użytkowników, którzy mają trochę więcej siły, polecane są takie modele jak Verteks, Spider GRS. Dla wprawionych Norica proponuje Marvic 2.0 lub Dream Hunter. Wiatrówki Norica to także ciekawe projekty pod względem designu — nie tylko kolby z drewna bukowego czy polimeru, to także kolby w ciekawych i niespotykanych kolorach jak, np. Thor GRS w kolorze niebieskim lub Thor GRS Supreme gdzie kolba jest z drewna bukowego barwionego na zielono. Norica stosuje też ciekawe kamuflaże m.in. bardzo dobrze znany amerykański UCP lub Reaper Buck Camo™ firmy ProVeil. Phantom GRS jest niesamowicie odważnym projektem — czarna polimerowa kolba ma naniesione na całej długości czaszki. Kontrastując z klasycznymi liniach łoża warto wpomnieć o modelu Dead Eye GRS, który jest doskonałym rozwiązaniem dla fanów nowoczesnej broni i designem przypomina wojskowy karabin snajperski.

Jakie wiatrówki i pistolety wybierać dla niedoświadczonych?

Bez dwóch zdań Norica to produkty dla wszystkich. Zarówno początkujących, ale jak i zaawansowanych, dla młodych i starszych, dla fanów klasyki i nowoczesności. Jednak Norica to też szereg rozwiązań i innowacji autorskich. Systemy takie jak GRS czy NATS pozwalają na osiągnięcie bardzo dużej celności i prędkości początkowych, natomiast metalowe zamki czy światłowodowe przyrządy celownicze zapewniają wiele strzałów i mnóstwo dobrej zabawy przez wiele lat.